Pay Per Click Management

Kampanie reklamowe Google AdWords

Rozpocznij swoją promocję poprzez Google AdWords, stwarzającym ogromne możliwości pozyskania nowych klientów i zwiększenia zysków z Twojego biznesu. 

Reklamy Google AdWords mają wiele przewag nad innymi działaniami reklamowymi. Jednym z nich jest niewątpliwie fakt, że zapłacisz tylko i wyłączenie za realne kliknięcia. Dzięki zaawansowanej konfiguracji, analizie danych i ciągłej optymalizacji przygotuję dla Ciebie takie kampanie, które przyciągną na Twoją stronę potencjalnych klientów. 

Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały lokalny biznes czy duży międzynarodowy sklep internetowy, kampanie reklamowe Google AdWords są dla Ciebie. Twoi potencjalni klienci są online, gdzie szukają informacji o usługach lub produktach podobnych do Twoich lub po prostu przeglądając strony internetowe. Pozwól im się znaleźć. 

Skorzystaj z moich usług, aby czerpać korzyści z mojego doświadczenia i wiedzy potwierdzonej przez Google. Wydasz efektywniej swój budżet reklamowy, pozyskując większą liczbę klientów przy mniejszym koszcie ich pozyskania. 

Zapraszam do współpracy!

Indywidualne podejście

Nie trafiłeś na stronę dużej agecji reklamowej, w której jesteś jednym z wielu klientów dla kilkunastu konsultantów. Jestem indywidualnym specjalistą i każdym projektem zajmuję się osobiście. Zawsze z pasją.

Konwersje są priorytetem

Najlepsze wyniki wskaźników takich jak CTR (współczynnik kliknięć) czy też w CPC (koszt kliknięcia) nie są istotne, gdy nie idą za nimi konwersje. 

Analiza danych

Aby prowadzić skuteczną kampanię reklamową w internecie konieczne jest, aby analizować dane z wielu źródeł. Analiza wyników kampanii, zachowań użytkowników, tego jak wygląda lejek konwersji i wiele innych danych daje pełen obraz wyników  działań reklamowych. W swoich kampaniach reklamowych dokładnie analizuję dane.

Ciągła optymalizacja

Po uruchomieniu kampanii Google AdWords dokonuję ciągłej optymalizacji zależnej od osiąganych wyników. Wyciągając odpowiednie wnioski z wyników mam pewność, że budżet jest wydawany optymalnie.

Google Partners

Uzyskałem certyfikat Google Partners, który jest poświadczeniem wysokiej jakości usług. 

Rodzaje reklamy Google AdWords

Jest to potężne narzędzie reklamowe, pozwalające na niezwykle precyzyjne kierowanie reklam wraz z pełną kontrolą efektów. 

Reklama w sieci wyszukiwania Google

Podstawowe narzędzie reklamy Google AdWords. Bądź na samej górze wyszukiwań w wyszukiwarce Google. Pozwala na promocję dokładnie wtedy, kiedy to klient Ciebie szuka. Poprzez napisanie efektywnego tekstu reklamy, dobranie odpowiednych słów kluczowych, przygotowanie strony docelowej oraz dodatkową konfigurację ten typ reklamy przynosi ogromne zyski dla reklamodawców. Zacznij się reklamować, aby móc rozwiązywać problemy Twoich klientów w momencie, kiedy Ciebie potrzebują.

Reklama w sieci reklamowej

Reklamuj się na stronach, które są związane z Twoim biznesem lub są odwiedzane przez Twoich klientów. Poprzez ten rodzaj reklamy możesz promować się na portalach branżowych lub największych stronach, takich jak Onet.pl czy Wp.pl. Kluczowe są następujące elementy - odpowiednia konfiguracja, która pozwoli dotrzeć do odpowiednich użytkowników oraz przyciągające i angażujące reklamy. 

Sieć zakupowa Google

Doskonałe źródło generowania konwersji dla wszystkich sklepów internetowych. Zaprezentuj swój produkt w atrakcyjnej formie już w wyszukiwarce Google. W przypadku tych kampanii kluczowe jest powiedzenie "wyróżnij się, albo zgiń". 

Remarketing

Przypominaj o swoich usługach i produktach osobom, które już odwiedziły Twoją stronę. Często do decyzji o zakupie dochodzi po 7-8 kontakcie z daną marką lub produktem. Bywa również, że chcemy kupić dany produkt, lecz coś nas oderwało i już do tego nie wracamy. Remarketing eliminuje takie sytuacje, ponieważ przypomina Twoim potencjalnym użytkownikom o Twojej ofercie. Szanse na sprzedaż rosną. 

Reklama Gmail

Nie wysyłaj nietrafionego newslettera, reklamuj się skutecznie poprzez pocztę Gmail. Poprzez precyzyjne określenie Twojego klienta docelowego i napisanie intrygującego maila możesz pozyskać wartościowe wejścia na stronę w ciekawy sposób. 

Reklama YouTube.com

Promuj się na największej platformie filmów przed oglądanymi filmami. Miliony wyświetleń każdego dnia generują miliony możliwości do promocji. Twoje reklamy mogą wyświetlać się przed lub w trakcie najpopularniejszych filmów na YouTubie. 

Optymalizacja istniejącej kampanii

Prowadzisz już kampanię reklamową Google AdWords? Czujesz, że można z niej wycisnąć więcej? Napisz do mnie, zobaczę Twoją kampanię i zaproponuję zmiany, które pozytywnie wpłyną na Twoje konwersje.  

"Potrzebujesz pomocy w zarządzaniu reklamami online? Nawiąż współpracę z profesjonalistami z branży internetowej, agencjami, marketerami oraz specjalistami, którzy zostali przeszkoleni przez Google i zdobyli odpowiedni certyfikat.

Agencja z certyfikatem Google pomoże Ci maksymalnie wykorzystać potencjał reklamy internetowej i zadbać o widoczność Twojej firmy online. Status Partnera oznacza, że firma, która go posiada, ma zaufanie Google i wskaże Ci, jak dzięki naszym usługom odnieść sukces."

Cytat z google.pl/partners

 

Certyfikaty Google

Certyfikaty wystawione przez Google są potwierdzeniem posiadanej aktualnej wiedzy dotyczącej Google AdWords. Wydanie certyfikatu poprzedzone jest egzaminem, który należy zdawać co roku. Jest to pewność, że wiedza na temat kampanii i narzędzi Google jest aktualna.

Opowiedz o swoim biznesie

W możliwie najszybszym czasie wyślę Tobie moją propozycję działań, które zwiększą sprzedaż w Twojej firmie.

Odpowiedz na kilka pytań, aby otrzymać darmową wycenę kampanii reklamowej Google AdWords wraz z propozycją działań, które przyciągną do Ciebie klientów. 

Click here to choose the form.