Dreamweber

Mateusz Machulski

Skuteczne kampanie reklamowe w Internecie z pełną kontrolą efektów.

Social Media Marketing

Kampanie Google AdWords pozwlają precyzyjnie określić odbiorcę reklamy. Co istotne zapłacisz tylko i wyłącznie wtedy, gdy Twoja reklama zostanie kliknięta, a potencjalny klient wejdzie na Twoją stronę.

Swoją pierwszą kampanię AdWords zrobiłem kilka lat temu. Była to promocja mojego bloga. Od tego czasu stworzyłem setki kampanii, które pozwoliły na promocję przeróżnych produktów. Narzędzie AdWords stwarza ogromne możliwości, ale aby móc w pełni je wykorzystać  konieczna jest ciągła nauka wraz z codzienną praktyką. Z przyjemnością wykorzystam swoje doświadczenie przy współpracy z Tobą. 

Jestem certyfikowanym przez Google specjalistą reklamy AdWords. Moja jednoosobowa agencja "Dreamweber" uzyskała status "Partnera Google". Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach "Ekonomia" oraz "Zarządzanie", a także studiów podyplomowych na Uczelni Łazarskiego. Podczas studiów byłem finalistą konkursu "Wizz Youth Challange" dla studentów z całej Europy w zakresie marketingu, organizowanym przez linię lotniczą WizzAir.

Jestem praktykiem - w 2015 roku stworzyłem start-up Tickeo, który prowadzę do dzisiaj. Jest to portal sprzedaży biletów przez internet, umożliwiający zaplanowanie czasu w mieście do którego się wybieramy. Tickeo zostało w 2016 roku wyróżnione w polskiej edycji międzynarodowego konkursu dla młodych firm "Uber Pitch". Wcześniej prowadziłem biuro podróży oraz stworzyłem bloga, cytowanego kilkanaście razy przez największe regionalne media.

Zadzwoń lub napisz do mnie. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób mogę pomóc Twojej firmie lub projektowi.                     

Mateusz Machulski

Wybrane projekty

Tickeo

W 2015 roku stworzyłem funkcjonujący do dzisiaj Start-up Tickeo. Jest to portal sprzedaży biletów do atrakcji turystycznych na którym można kupić bilety do wielu atrakcji turystycznych w województwie kujawsko-pomorskim i nie tylko. Tickeo było partnerem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej przy organizacji wycieczek po regionie "W Konstelacjach po wakacjach". W 2016 roku Tickeo zostało wyróżnione w polskiej edycji ogólnoświatowego konkursu dla młodych firm "Uber Pitch". 

Wizz Youth Challenge

Jest to konkurs z zakresu marketingu organizowany przez linie lotnicze WizzAir. W 2017 roku wzięło w nim udział około 1000 drużyn, a zespół w którym byłem managerem projektu dostał się do finałowej 12, jako jedyna drużyna z Polski. Zadaniem konkursowym było przygotowanie strategii marketingowej oraz sloganu dla przewoźnika skierowanej do młodych osób. Było to bardzo cenne doświadczenie, ponieważ mogłem zaprezentować pomysły przed zarządem jednej z największych linii lotniczych w Europie.

Przed przystąpieniem do działania staram się możliwie najlepiej poznać branżę klienta, jego klientów oraz cele. Wtedy mam pewność, że zaproponowane działania będą skuteczne. 

Jestem absolwentem

Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie

"Potrzebujesz pomocy w zarządzaniu reklamami online? Nawiąż współpracę z profesjonalistami z branży internetowej, agencjami, marketerami oraz specjalistami, którzy zostali przeszkoleni przez Google i zdobyli odpowiedni certyfikat.

Agencja z certyfikatem Google pomoże Ci maksymalnie wykorzystać potencjał reklamy internetowej i zadbać o widoczność Twojej firmy online. Status Partnera oznacza, że firma, która go posiada, ma zaufanie Google i wskaże Ci, jak dzięki naszym usługom odnieść sukces."

Cytat z google.pl/partners

 

Certyfikaty Google

Certyfikaty wystawione przez Google są potwierdzeniem posiadanej aktualnej wiedzy dotyczącej Google AdWords. Wydanie certyfikatu poprzedzone jest egzaminem, który należy zdawać co roku. Jest to pewność, że wiedza na temat kampanii i narzędzi Google jest aktualna.

Opowiedz o swoim biznesie

W możliwie najszybszym czasie wyślę Tobie moją propozycję działań, które zwiększą sprzedaż w Twojej firmie.

Odpowiedz na kilka pytań, aby otrzymać darmową wycenę kampanii reklamowej Google AdWords wraz z propozycją działań, które przyciągną do Ciebie klientów. 

Click here to choose the form.