Web Design Services

Optymalizacja konwersji (CRO)

Optymalizacja konwersji sprawi, że większa liczba użytkowników Twojej strony stanie się klientami. Poprzez dokładną analizę Twojej strony, optymalizację ścieżki zakupowej na każdym etapie i testy A/B pomogę Tobie zwiększyć konwersję. Poprzez CRO możesz zwiększyć zyski bez zwiększania liczby odwiedzających. CRO jest bardzo istotnym elementem marketingu internetowego.

Poprawienie współczynnika konwersji sprawi, że osiągniesz swój cel częściej przy obecnym ruchu na Twojej stronie internetowej.

Optymalizacja konwersji (CRO) polega na dokładnej analizie Twojej strony internetowej, a następnie sprawieniu, aby jej zawartość była wartościowa dla każdego użytkownika. Jeśli pomimo dużego ruchu liczba zamówień w Twoim sklepie jest niska lub użytkownicy po wejściu na Twoją stronę szybko ją opuszczają to CRO jest dla Ciebie. Po dokładnej analizie zachowań użytkowników proponuję działania, które są następnie testowane. Czasami drobna zmiana na Twojej stronie spowoduje, że liczba konwersji znacznie wrośnie.

Nie trać więcej klientów, którzy już znaleźli się na Twojej stronie. 

Analiza zachowań użytkowników

Testy rozwiązań

Większe zyski ze strony internetowej

Czy na pewno w pełni wykorzystujesz potencjał sprzedażowy Twojej strony internetowej?


Jak to działa?

Analiza podstawowych wskaźników Google Analytics to obecnie zbyt mało. Poprzez zaawansowaną konfigurację tego narzędzia oraz w zależności od potrzeb z korzystania z innych, przeanalizuję dla Ciebie zachowanie użytkowników na Twojej stronie. Następnie zaproponuję działania, które mogą zwiększyć konwersję. Poprzez testy A/B i ciągłą analizę wybrane zostaną te najbardziej skuteczne.


Największe atuty:

- zwiększ liczbę konwersji bez zwiększania ruchu na stronie,
- Twoja strona stanie się bardziej przyjazna dla użytkownika,
- dokładna analiza ścieżki zakupowej pozwoli znaleźć wąskie gardła, gdzie tracisz swoich klientów,
- przeanalizuję zachowanie klientów na Twojej stronie,
- zidentyfikuję dla Ciebie najbardziej dochodowe źródła pozyskania klienta.

Opowiedz o swoim biznesie

W możliwie najszybszym czasie wyślę Tobie moją propozycję działań, które zwiększą sprzedaż w Twojej firmie.

Odpowiedz na kilka pytań, aby otrzymać darmową wycenę optymalizacji konwersji wraz z propozycją działań, które przyciągną do Ciebie klientów. 

 
Click here to choose the form.